Skauci Europy w Rawie Mazowieckiej
Home Bernardynki Rawskie BERNARDYNKI 2015 - PODSUMOWANIE
BERNARDYNKI 2015 - PODSUMOWANIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kalinowski Marcin   
niedziela, 31 maja 2015 20:24


VIII Benardynki już za nami.


W dniu 31.05.2015 r. odbyły się po raz kolejny Bernardynki Rawskie - piknik rodzinny połączony ze zbiórką pieniędzy na akcję letnią "zawiszaków" i "przymierzaków". Poprzez hojność mieszkańców udało nam się zebrać 1318,13 zł. W tej kwocie znajduje się 61 zł za kiermasz książek i 478,23 zł za kawiarenkę. Za wszystkie przekazane pieniądze serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję akcji, która odbędzie się za rok.

Poniżej relacja Anny Gruchały:

"W ostatnim dniu maja 2015 roku, już po raz ósmy odbyły się Bernardynki, czyli piknik upamiętniający sł. Bożego  O. Bernarda Kryszkiewicza. Z roku na rok cieszy sie on coraz większym zainteresowaniem.  Było tak i tym razem, gdzie rodziny chętnie spędzały z nami czas.

1. Drużyna Rawska za pomocą ciekawego przedstawienia zaprezentowała nam postać swojego patrona. Na dzieci czekał pełen wachlarz atrakcji m.in. spływ kajakowy, Kącik Szalonego Naukowca, bieg sprawnościowy, malowanie twarzy, zabawy masą solną czy też Kącik Starych Zabaw. Dzieci chętnie przystępowały do zabawy z nami, żegnając nas z uśmiechem na buzi.  Dla naszych gości czekała również kawiarenka z własnymi wypiekami.  Owocna zabawa zakończyła się po godzinie 18."

Galeria - Kinga Sekrecka

Galeria - Ewa Kalinowska

  Joomla themes free